Доктор Блонський
  • спортивна травма
  • артроскопія
  • ендопротезування
  • реабілітація
Види лікування
Артроскопія колінного суглоба
Артроскопія – це сучасна хірургічна маніпуляція малоінвазивного типу, що використовується для дослідження та лікування захворювань опорно-рухового апарату людини.
Ендопроте-
зування колінного суглоба
Ендопротезування колінного суглоба – це одна з найпоширеніших маніпуляцій в світі, яка поступається лише повній заміні тазостегнового суглоба.
Коригуюча остеотомія великогомілкової кістки
Коригуюча остеотомія – це реконструктивна методика, що рекомендована ортопедами і травматологами для усунення деформації суглобової поверхні.
Артроскопія кульшового суглоба
Артроскопія - це діагностичний і терапевтичний метод, за допомогою якого проводять дослідження та лікування кульшового та інших суглобів.
Лікування коксартрозу
Коксартроз (артроз тазостегнового суглоба) - це одне з найбільш поширених захворювань опорно-рухового апарату людини.
Ендопроте-
зування тазостегнового суглоба
Ендопротезування кульшового суглоба – це процедура, що дозволяє відновити суглоб, стабілізувати його і усунути деформації.
Переломи проксимального відділу стегнової кістки
Перелом проксимального відділу стегнової кістки – це досить поширена патологія в травматології і нерідко зустрічається не тільки у літніх пацієнтів, а й у людей старшого віку як наслідок різноманітних травм.
Артроскопія плечового суглоба
Артроскопія плечового суглоба  - це один з найкращих методів діагностики та лікування, що визнана в цілому світі
Хірургія плеча. Реабілітація.
Після проведення артроскопії плечового суглоба, не варто забувати про реабілітацію. Вона включає в себе поетапне зростання інтенсивності навантажень на плече, які базуються на вправах згинального та розгинального характеру та відведення рук до голови і за спину.
Артроскопія гомілковостопного суглоба
Артроскопія гомілковостопного суглоба – це унікальна, малоінвазивна операція, яка застосовується для діагностики та лікування.
Артроскопія ліктьового суглоба
Артроскопія ліктьового суглоба – це процедура, що дозволяє зробити ретельну діагностику, провести лікування захворювань опорно – рухового апарату, при цьому з мінімальним та полегшеним відновлення після операції, в порівнянні з традиційним методом.
Артроскопія променезапястного суглоба і зап'ястя
Артроскопія використовується для діагностики і лікування багатьох проблем кисті, в тому числі і больового синдрому після спортивної травми, переломів, новоутворень та розривів зв'язок.
Новини
10 листопада
Випуск нової книги
З радістю повідомляємо про випуск нової книги '' Автологічна плазма в ортопедії і травматології ". Автори монографії (Коструб О. О, Блонський Р. І Котюк В. В, Поляченко Ю. Б) - мають один з найбагатших дослідів застосування аутологічної плазми, збагаченої тромбоцитами (ПРП) - понад 12000 пацієнтів з патологією опорно-рухового апарату.
10 жовтня
Остеоартроз серед спортсменів
Найвищий ризик виникнення дегенеративних захворювань суглобів (остеоартрозу) мають футболісти і важкоатлети серед всіх спортсменів
26 серпня
Причини травмування при бігу
Карантин карантином, а кількість бігунів на вулиці ставатиме все більше ...
20 серпня
Ортопедія і травматологія
Вас турбує біль у коліні, болять суглоби, збільшується кісточка на нозі? Ви підозрюєте, що в результаті травми отримали вивих або перелом? Ортопед-травматолог в нашому центр надасть якісні послуги та всю необхідну допомогу.
Про себе
БЛОНСЬКИЙ РОМАН ІВАНОВИЧ
Доктор медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії.

Чинний член Всесвітньої асоціації ортопедів-травматологів (SICOT) і Європейської асоціації спортивної травматології та артроскопії (ESSKA).

Нас рекомендують
Зворотній зв'язок
тел. +38 067 986-20-20
Україна, м Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 22
Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови використання Google.